"Динамо" програло "Лудогорцю" в першому спарингу в Туреччині

Київське "Динамо" на другому тренувальному зборі в Туреччині провело перший спаринг і поступилося болгарському "Лудогорцю" (1:2)

"Динамо" програло "Лудогорцю" в першому…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 23-ій хвилині Шапаренко обігрався з Буяльським на вході в штрафний майданчик, прострілив на лінію воротарського, де Вердон в спробі вибити м'яч вразив власні ворота – 1:0 на користь "динамівців".

На 39-ій – воротар "Динамо" Бущан невдало відбив перед собою дальній удар Текпетея, м'яч влучив у Забарного, а Каулі Олівейра, який опинився першим на добиванні, закотив м'яч у порожні ворота – 1:1.

На початку другого тайму після подачі з кутового ніким не прикритий в штрафному майданчику Жозуе з льоту вколотив м'яч у сітку воріт Нещерета.

Тренери обидвох команд провели велику кількість замін, але голів футболісти "Динамо" і "Лудогорця" більше не забивали.

Читайте і дивіться також: Як футболісти "Динамо" тренувалися перед матчем з "Лудогорцем"