"Динамо" бездарно програло "Легії" у першому матчі року

"Динамо" провело перший товариський матч на тренувальному зборі в Об'єднаних Арабських Еміратах, поступившись варшавській "Легії" (0:2)

"Динамо" бездарно програло "Легії" у пер…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усе вирішили два голи, пропущені ще в першому таймі.

На 29-ій хвилині на навіс з кутового відгукнувся Пекхарт, який виграв другий поверх і з лінії воротарського майданчика головою переправив м'яч у сітку – 1:0.

На 33-ій хвилині той же Пекхарт впевнено реалізував 11-метровий, відправивши Бойка в один кут, а м'яч – в інший. Одинадцятиметровий удар призначили за поруження правил польського захисника "Динамо" Томаша Кендзьори.

"Динамо" (Київ, Україна) – "Легія" (Варшава, Польща) 0:2

Голи: Пекхарт, 29, 33 (пен)

"Динамо" (1-ий тайм): Бойко, Миколенко, Шабанов, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Гармаш, Буяльський, Вербіч, Циганков, Бесєдін

"Динамо" (2-ий тайм): Бущан, Караваєв, Забарний, Сирота, Сідклей, Андрієвський, Шепелєв, де Пена, Дуелунд, Родрігес, Супряга

Читайте і дивіться також: Під прискіпливим наглядом Луческу: Як "динамівці" готуються до спарингу з "Легією"