"Динамівець" Цитаїшвілі забив дебютний гол за "Ворсклу", але полтавці не перемогли

У другому спарингу підопічні Юрія Максимова розписали нічию із сербською "Младостью" (2:2)

"Динамівець" Цитаїшвілі забив дебютний г…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24. "Біло-зелені" відкрили рахунок вже на початку матчу: Данило Кравчук підхопив м'яч на своїй половині, протягнув його через півполя й, увірвавшись до воротарського майданчика суперника, ударом у дальній кут відкрив лік голам.

Згодом полтавці зусиллями Георгія Цитаїшвілі збільшили свою перевагу: "динамівець" отримав пас на правому фланзі, накрутив декількох захисників перед штрафним майданчиком і потужно пробив. Голкіперу навіть вдалось торкнутись м'яча, але цього виявилось замало, аби зупинити круглого.

У середині тайму суперник один гол відквитав, замкнувши головою навіс у штрафний майданчик "Ворскли". Незадовго до перерви "Младость" скористалась помилкою захисту української команди: Дмитро Щербак намагався відпасувати на голкіпера, однак його задум прочитав суперник і, перехопивши м'яч, пробив у порожні ворота. У другому таймі команди голів не забивали.

Перший спаринг полтавців із косовськими "Балканами" закінчився поразкою "біло-зелених" з рахунком 1:2.