"Десна" й "Олександрія" видали бойову нічию у впертому матчі УПЛ

12-ий тур УПЛ відкрився у Чернігові на стадіоні імені Юрія Гагаріна матчем "Десна" – "Олександрія", у підсумку – бойова нічия 1:1

"Десна" й "Олександрія" видали бойову ні…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Матч виправдав усю принциповість, яку прогнозували перед його початком експерти. Ніхто не хотів поступатися.

На 28-ій хвилині Третьяков з "Олександрії" відкрив рахунок після чудової комбінації за участі Мірошниченка та Калюжного, останній ефектно перекинув м'яч головою на автора гола.

Однак Безбородько з "Десни" на 35-ій хвилині зрівняв рахунок, його з лівого флангу асистував Картушов, захисники гостей у цьому епізоді виявилися лише статистами.

У другому таймі обидва суперники мали можливості вирвати перемогу, "олександрійці" навіть забили гол, щоправда, з офсайду, але все завершилося без переможця двобою. Загалом – команди видали цілком рівний футбол, тому найсправедливішим його підсумком є нічия.

"Десна" – "Олександрія" 1:1

Голи: Безбородько, 35 – Третьяков, 28

"Десна": Литовка, Селін, Цимбалюк, Сафронов, Болбат, Картушов, Домбровський, Юрченко (Будківський, 74), Калитвинцев, Завійський, Безбородько

"Олександрія": Білик, Кирюханцев (Стецьков, 67; Мустафаєв, 73), Бухал, Бабогло, Цуріков, Рибалка, Третьяков, Дришлюк (Демченко, 58), Калюжний, Мірошниченко, Спінеллі (Устименко, 67)

Попередження: Будківський, 85; Цимбалюк, 90+1 – Дришлюк,13; Цуріков, 33; Калюжний, 42; Устименко, 82

Читайте та дивіться також: Лише один легіонер: Стали відомі склади на принциповий матч "Десна" – "Олександрія"