"Десна" вирвала перемогу над "Рухом" у драматичному матчі під дощем

У першому матчі 8-го туру УПЛ у Чернігові на стадіоні імені Юрія Гагаріна місцева "Десна" приймала львівський "Рух" – перемога господарів 1:0

"Десна" вирвала перемогу над "Рухом" у д…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Футбольна зустріч минула під акомпанемент осіннього дощу, який більше допомагав руйнувати, ніж створювати. І цим сповна до пори дочас користалися гості зі Львова.

Вже традиційно підопічні Леоніда Кучука діяли на контратаках, деколи це виходило гостро. Проте загалом – гру вели господарі.

Чи не найцікавішими в матчі виявилися останні хвилини першого тайму, коли суперники обмінялися гострими моментами. Зокрема, "рухівців" урятував воротар Паньків після ударів Ковтуна та Безбородька, а Тотовицький замкнути дальню стійку не встиг.

Та все ж наполегливі чернігівці досягнули свого. На останній хвилині після навісу від Завійського головою влучно пробив Тотовицький.

"Десна" – "Рух" 1:0

Гол: Тотовицький, 90

"Десна": Мисак, Цимбалюк, Жук (Завійський, 73), Сафронов (Ковтун, 9), Болбат (Волошин, 87), Тотовицький, Домбровський, Картушов, Арвеладзе, Калитвинцев, Безбородько (Будківський, 46)

"Рух": Паньків, Мисик, Карасюк, Білий, Гагун, Федорчук, Мартинюк, Притула (Сич, 73), Климчук, Бойчук (Лях, 83), Борячук (Кондраков, 83)

Попередження: Жук, 40; Ковтун, 55: Мисак, 90+2 – Борячук, 6; Федорчук, 26; Притула, 53; Карасюк, 88; Сич, 90

Читайте та дивіться також: Принциповий матч на Гагаріна: Є склад на поєдинок УПЛ "Десна" – "Рух"