ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому найкращий вихід для Алієва після слів про АТО і Росію - це повістка

Екс-футболіст "Динамо" Олександр Алієв підтримав "російський вибір" Селезньова, а 76-річного Сабо закликав йти в АТО "раз такий патріот"
Depo.
17 березня 2016 08:45
ФОТО: depo.ua
Чому найкращий вихід для Алієва після слів про АТО і Росію - це повістка
Чому найкращий вихід для Алієва після слів про АТО і Росію - це повістка

Футболіст Алієв, який у нинішній час може похизуватися виключно зірковістю в аматорському клубі "Рух" з Винників, підірвав всі ЗМІ. Ні, зробив він це не своєю грою і не гучним контрактом. Як і кілька років тому, коли обматюкав на базі журналістку Ахаву Тесленко, Олександр Алієв довів, що прізвисько "гадьониш" за ним закріплене не просто так.

Легендарний тренер, а нині експерт ТК "Футбол" Йожеф Сабо в одному з інтерв'ю закликав футболістів, які їдуть грати на Росію, не заробляти гроші "в лігві ворога".

Пізніше вийшло скандальне інтерв'ю із Селезньовим на нашому сайті, де гравець вимагає від Сабо "годувати його родину".

Після цього у пошуках скандалу якийсь журналіст зателефонував Олександру Алієву, щоб спитати про Селезньова, ну і про Сабо. 

Алієв за словом у кишеню не поліз, вчергове довівши на своєму прикладі, що совість - поняття, яке не знайоме багатьом.

"Не розумію, що в цьому такого. Критикує Євгена лише один "діяч", це Йожеф Сабо. Правильно йому Женя відповів: якщо можеш, допоможи сім'ї матеріально. Якщо Сабо такий патріот, нехай в АТО йде і воює, а не сидить і розповідає. У нього старечий маразм вже і не варто його слухати і брати в нього інтерв'ю. Я підтримую Женю повністю", - зазначив він.

Легендарному Сабо - 76 років. Олександру Алієву - 31. Саме він призовного віку і попри російське коріння є громадянином України. 

У соцмережах вболівальники та журналісти підняли хвилю і заступилися за Сабо. 

Чому найкращий вихід для Алієва після слів про АТО - це повістка - фото 1

Але Алієв, Селезньов, Пилявський, Бутко - це банальний приклад відсутності громадянської позиції, коли гроші стають важливішими за принципи. Це проблеми виключно цих людей доти, поки дані люди не починають представляти інтереси України, в даному випадку - збірну. 

Якщо говорити про Алієва, то життя б його навчило, отримай він повістку в АТО і бодай день посидівши в окопі. Хоча, навряд чи б він пішов.

"Росія? Я відкритий до всіх пропозицій", - це слова Алієва. Більше коментувати нічого.

Читайте також: Це не Алієв: Спортсмени, які воюють або віддали життя за Україну в АТО