Бойова нічия в Ужгороді: "Минай" і Чорноморець" переможця не визначили

У першому матчі дня 7-го туру УПЛ в Ужгороді на стадіоні "Авангард" закарпатський "Минай" приймав одеський "Чорноморець" – нічия 2:2

Бойова нічия в Ужгороді: "Минай" і Чорно…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Можливо, за рівним чи якістю гри суперники і не продемонстрували чогось надзвичайного. Однак у бажанні та натхненні їм не відмовиш – відповідно гра сподобалася, вона тримала в напрузі.

Господарі хотіли зробити подарунок землякам до Дня Ужгорода, тож першими розпочали забивати голи. На 42-ій хвилині Байдал реалізував пенальті після порушення Вантуха на Вишневському.

А на початку другого тайму Вишневський обіграв двох захисників "Чорноморця" і проштовхнув м'яч у кут воріт Кучерука.

Однак одесити виявили характер. На 56-ій хвилині Ванат скоротив перевагу суперника, вийшовши сам-на-сам і пробивши поміж ніг воротарю. А через 8 хвилин Аваґімян скористався відскоком після сейва Кучера і добив м'яч у ворота.

Попри чималу кількість створених моментів до закінчення гри, жодній із команд відзначитися більше не вдалося.

"Минай" – "Чорноморець" 2:2

Голи: Байдал, 42 (пен.); Вишневський, 53 – Ванат, 57; Аваґімян, 64

"Минай": Кучер, Коваленко (Горін, 46), Векляк, Синьогуб, Вишневський (Селезньов, 66), Месхі (Кобак, 66), Хахльов, Байдал (Баґайоко, 90), Книш (Гончар, 31), Петрусенко, Лиховидько

"Чорноморець": Кучерук, Путря (Скорко, 88), Вантух, Дубко, Михайленко, Кадірі (Тлумак, 60), Цитаїшвілі, Кравченко, Аваґімян (Вачиберадзе, 88), Ісаєнко (Брагару, 60), Ванат (Бугай, 78)

Попередження: Вантух, 41

Читайте та дивіться також: Із Цитаїшвілі, без Селезньова: Стали відомі склади на матч УПЛ "Минай" – "Чорноморець"