"Боруссія" (М) знущається з "Шахтаря" в матчі за плей-оф Ліги чемпіонів (Як це було)

Сьогодні, 25-го листопада, менхенгладбахська "Боруссія" в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів приймала на своєму полі донецький "Шахтар"

"Боруссія" (М) знущається з "Шахтаря" в…

На Depo.Сектор усе найцікавіше, що відбувалося до та під час важливого матчу ЛЧ.

25 листопада

21:50 - Фінальний свисток. "Боруссія" перемагає "Шахтар" з рахунком 4:0.

21:30 - "Шахтар" програє вже 0:4. Оскар Вендт відзначився на 77  хвилині.

21:00 - Початок другого тайму.

20:46 - Кінець першого тайму.

20:45 - 0:3. Емболо втретє засмучує голом "Шахтар".

20:31 - "Шахтар" знову пропускає - 0:2. Ніко Ельведі відзначився на 34 хвилині.

20:12 - Пенальті в ворота "Шахтаря"! На 15 хвилині Кривцов в своєму штрафному майданчику збив Тюрама. Рахунок в матчі з пенальті відкрив Штіндль.

19:55 - Почали! Стартовому свистку передувала хвилина мовчання. Сьогоднішні всі матчі Ліги чемпіонів почнуться з хвилини мовчання в пам'ять про легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадону.

19:32 - Ось якою є роздягальня "гірників" перед поєдинком.

19:22 - Ось як футболісти "Шахтаря" прибули на стадіон "Боруссія-Парк" в Менхенгладбасі.

19:17 - Стартові склади команд:

Шахтар: Пятов (к) – Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко – Степаненко, Алан Патрік – Тете, Марлос, Соломон – Мораєс

Запасні: Шевченко, Трубін, Сіпріано, Вітао, Болбат, Маркос Антоніо, Майкон, Судаков, Фернандо

Борусія М: Зоммер – Лайнер, Гінтер, Ельведі, Вендт – Крамер, Нойхаус – Лазаро, Штіндль, Тюрам – Емболо

18:23 - 33-річний нападник "Шахтаря" Жуніор Мораєс поділився очікуваннями від матчу.

"Я багато працював, щоб мати можливість зіграти в Лізі чемпіонів, так що давайте насолоджуватися цим моментом. Сьогодні нам потрібна велика битва!", - написав Мораєс.

18:03 - На арені все готове до матчу.

17:00 - Ось відео з першої зустрічі цих команд:

16:00 – Ми підготували матеріал до сьогоднішнього поєдинку:

Змити ганьбу: Що чекає на "Шахтар" у Менхенгладбасі у вирішальному матчі Ліги чемпіонів.

24 листопада

21:45 – Без Тайсона і Коноплянки: "Шахтар" оголосив заявку на матч Ліги чемпіонів з "Боруссією".

15:26 – Тренер "Шахтаря" прокоментував майбутній матч з "Боруссією" у ЛЧ.

22 листопада

11:38 – Букмекери назвали фаворита в матчі "Боруссії" (М) та "Шахтаря" в Лізі чемпіонів.

10:32 – Один з лідерів "Боруссії" (М) пропустить матч з "Шахтарем" в Лізі чемпіонів.

Донеччани посідають другу сходинку в групі, але відрив між командами мінімальний, тому "гірникам" у сьогоднішньому поєдинку потрібно чіплятись за очки.

Поєдинок відсудить турецька бригада арбітрів на чолі з Джюнейтом Чакіром. Трансляція на телеканалі "Футбол 2".

Перший матч на НСК "Олімпійський" став справжньою ганьбою для донецького "Шахтар". Німці розбили свого опонента з рахунком 6:0. Донецький клуб буде намагатися взяти реванш за ту поразку і заробити очки.