"Боруссия" (М) издевается над "Шахтером" в матче за плей-офф Лиги чемпионов (Как это было)

Сегодня, 25 ноября, мёнхенгладбахская "Боруссия" в рамках четвертого тура группового этапа Лиги чемпионов принимала на своем поле донецкий "Шахтер"

"Боруссия" (М) издевается над "Шахтером"…

На Depo.Сектор усе найцікавіше, що відбувалося до та під час важливого матчу ЛЧ.

25 листопада

21:50 - Фінальний свисток. "Боруссія" перемагає "Шахтар" з рахунком 4:0.

21:30 - "Шахтар" програє вже 0:4. Оскар Вендт відзначився на 77  хвилині.

21:00 - Початок другого тайму.

20:46 - Кінець першого тайму.

20:45 - 0:3. Емболо втретє засмучує голом "Шахтар".

20:31 - "Шахтар" знову пропускає - 0:2. Ніко Ельведі відзначився на 34 хвилині.

20:12 - Пенальті в ворота "Шахтаря"! На 15 хвилині Кривцов в своєму штрафному майданчику збив Тюрама. Рахунок в матчі з пенальті відкрив Штіндль.

19:55 - Почали! Стартовому свистку передувала хвилина мовчання. Сьогоднішні всі матчі Ліги чемпіонів почнуться з хвилини мовчання в пам'ять про легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадону.

19:33 - Ось якою є роздягальня "гірників" перед поєдинком.

19:22 - Ось як футолісти "Шахтаря" прибули на стадіон "Боруссія-Парк" в Менхенгладбасі.

19:17 - Стартові склади команд:

Шахтар: Пятов (к) – Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко – Степаненко, Алан Патрік – Тете, Марлос, Соломон – Мораєс

Запасні: Шевченко, Трубін, Сіпріано, Вітао, Болбат, Маркос Антоніо, Майкон, Судаков, Фернандо

Борусія М: Зоммер – Лайнер, Гінтер, Ельведі, Вендт – Крамер, Нойхаус – Лазаро, Штіндль, Тюрам – Емболо

18:23 - 33-річний нападник "Шахтаря" Жуніор Мораєс поділився очікуваннями від матчу.

"Я багато працював, щоб мати можливість зіграти в Лізі чемпіонів, так що давайте насолоджуватися цим моментом. Сьогодні нам потрібна велика битва!", - написав Мораєс.

18:03 - На арені все готове до матчу.

17:00 - Ось відео з першої зустрічі цих команд:

16:00 – Ми підготували матеріал до сьогоднішнього поєдинку:

Змити ганьбу: Що чекає на "Шахтар" у Менхенгладбасі у вирішальному матчі Ліги чемпіонів.

24 листопада

21:45 – Без Тайсона і Коноплянки: "Шахтар" оголосив заявку на матч Ліги чемпіонів з "Боруссією".

15:26 – Тренер "Шахтаря" прокоментував майбутній матч з "Боруссією" у ЛЧ.

22 листопада

11:38 – Букмекери назвали фаворита в матчі "Боруссії" (М) та "Шахтаря" в Лізі чемпіонів.

10:32 – Один з лідерів "Боруссії" (М) пропустить матч з "Шахтарем" в Лізі чемпіонів.

Донеччани посідають другу сходинку в групі, але відрив між командами мінімальний, тому "гірникам" у сьогоднішньому поєдинку потрібно чіплятись за очки.

Поєдинок відсудить турецька бригада арбітрів на чолі з Джюнейтом Чакіром. Трансляція на телеканалі "Футбол 2".

Перший матч на НСК "Олімпійський" став справжньою ганьбою для донецького "Шахтар". Німці розбили свого опонента з рахунком 6:0. Донецький клуб буде намагатися взяти реванш за ту поразку і заробити очки.