"Бенфіка" з українцем Яремчуком у складі зганьбилася в Кубку Португалії

У матчі 1/8-ої фіналу Кубка Португалії "Порту" на "Драгау" приймав "Бенфіку" і розгромив лісабонського суперника – 3:0

"Бенфіка" з українцем Яремчуком у складі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 1-ій хвилині Еванілсон вивів господарів уперед. Незабаром Вітінія своїм голом подвоїв перевагу "драконів".

На 31-ій хвилині Еванілсон знову відзначився, оформивши дубль, але під кінець першого тайму форвард уже відзначився зі знаком мінус –заробив вилучення.

У перерві у складі "Бенфіки" з'явився на полі український нападник Роман Яремчук. Форвард не відзначився гольовими діями, заробивши лише жовту картку.

У компенсований час до другого тайму склади вирівнялися – своє вилучення отримав захисник гостей Отаменді.

"Бенфіка" вибула з Кубка Португалії, і тепер майбутнє тренера "орлів" Жорже Жезуша перебуває під великим знаком запитання.