Ален Грізманн, батько нападника "Барселони" Антуана Грізманн, різко висловився на адресу головного тренера каталонського клубу Кіке Сетьєна

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Твіттер El Chiringuito TV.

Сетьєн дав коментар з приводу малої кількості ігрового часу, який отримує Грізманн останнім часом, і заявив: "Не буду вибачатися перед ним, але я розумію, що він може відчувати себе погано. Суареса завжди потрібно тримати на полі, Лео – теж.

Нелегко знайти місце Грізманну, не дестабілізуючи команду".

"Щоб говорити, у вас повинні бути ключі від вантажівки. А ви просто пасажир", — заявив батько Грізманна.

Останній повний матч за "Барселону" Грізманн провів 16 червня, коли каталонський клуб грав проти "Леганеса" (2:0). Потім він зіграв 14 хвилин у матчі з "Севільєю" (0:0), 65 хвилин в матчі з "Атлетіком" (1:0) і 10 хвилин у грі проти "Сельти" (2:2).

У вчорашньому матчі проти "Атлетіко" (2:2) француз вийшов на поле на 90-й хвилині.

У цьому сезоні Грізманн провів за "Барселону" 32 матчі в Ла Лізі, забив 8 м'ячів і зробив 5 асистів.