"Барселона" програла від "Боки Хуніорс" через пенальті в матчі пам'яті Марадони

На стадіоні "Кінг Сауд" в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) "Барселона" та "Бока Хуніорс" провели товариський матч на згадку про Дієго Марадону

"Барселона" програла від "Боки Хуніорс"…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Зустріч присвятили першим роковинам від дня смерті легендарного аргентинця. Матч закінчився перемогою "Бока Хуніорс" за пенальті.

Рахунок відкрили на початку другого тайму. На 50-ій хвилині відзначився нападник каталонців Ферран Жутльга, йому асистував Філіппе Коутінью.

На 77-ій хвилині форвард "Боки" Есекіель Себальос після передачі Франка Фабра зрівняв рахунок.

Основний час закінчився внічию. У серії пенальті успішнішими виявилися футболісти аргентинського клубу – 4:2.

Легендарний футболіст виступав за "Боку Хуніорс" з 1981-го до 1982-го року, а також з 1995-го по 1997-ий рік. З аргентинським клубом він став чемпіоном країни.

За "Барселону" Марадона грав із 1982-го по 1984-ий рік. Під час виступу за каталонський клуб аргентинець став володарем Кубка Іспанії, Кубка ліги та Суперкубка Іспанії.

Марадона помер 25-го листопада 2020-го року у віці 60 років. Він помер у результаті гострого набряку легенів, який спричинила хронічна серцева недостатність.