Асист і "привоз": Як Зінченко став найкращим захисником "Манчестер Сіті" в матчі АПЛ (СТАТИСТИКА)

Завершився матч 20 туру англійської Прем'єр-ліги між "Саутгемптоном" та "Манчестер Сіті" (1:3)

Асист і "привоз": Як Зінченко став найкр…

Українець Олександр Зінченко провів на полі на лівому фланзі захисті "Манчестер Сіті" усі 90 хвилин. Став ключовою особою двох важливих епізодів. На 37-й хвилині Зінченко втратив м'яч біля свого штрафного майданчика - Хейбьєрг безжально покарав українця за грубу помилку.

Наприкінці першого тайму Зінченко подав у штрафну точно на голову Серхіо Агуеро, який легко розібрався з голкіпером. Так рахунок став остаточним.

Зінченко дограв матч до кінця. Від авторитетного порталу Whoscored українець отримав оцінку 6,97 - це середній показник в команді. Але цікаво, що цей показний найкращий серед усієї лінії захисту "Манчестер Сіті".