Коноплянка провів класний матч за "Севілью" (СТАТИСТИКА)

"Севілья" програла "Мольде" у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, але пройшла далі завдяки домашнім 3:0. Коноплянка провів фантастичну гру

Коноплянка провів класний матч за "Севіл…

Після домашньої перемоги над норвезьким "мольде" 3:0 іспанська команда з Євгеном Коноплянкою могла не сильно напружуватися в гостях.

Але "Севілья" йшла вперед і створювала моменти.

Унаї Емері випустив Коноплянку з перших хвилин матчу. Українець зіграв на позиції правого вінгера, хоча найчастіше виступає зліва.

Коноплянка провів класний матч за "Севілью" (СТАТИСТИКА) - фото 1

Варто відзначити, що в цілому він справив непогане враження і міг записати у свій актив 3 гольові передачі, якби його партнери реалізували всі нагоди. Один гол після пасу Коноплянки таки був забитий, але арбітр зафіксував офсайд.

Статистика

Коноплянка провів на полі 82 хвилини. За цей час він 1 раз пробив повз ворота, віддав 3 загострюючі передачі, виграв одне верхове єдиноборство та здійснив 1 відбір. В атаці Коноплянка двічі сфолив.

Загалом Євген віддав 30 передач. Рівень браку - 24%.