"Лестер" з екс-динамівцем вибив "Ліверпуль" з Кубка ліги

У матчі 3-го раунду Кубка англійської ліги "Лестер Сіті" на своєму полі обіграв з рахунком 2:0 "Ліверпуль"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 65-й хвилині "лисиці" вийшли вперед завдяки голу завдяки гравцю, що вийшов на заміну Шінджі Окадзакі, а Іслам Слімані на 78-й хвилині встановив остаточний рахунок. Команда Юргена Клоппа вилетіла з Кубка ліги. Екс-динамівець Александар Драгович провів на полі весь матч.

Завершив виступ в турнірі "Сток Сіті", який поступився в гостях з рахунком 0:2 "Брістоль Сіті".

До наступного раунду вийшов "Вест Хем Юнайтед", який вдома завдяки голам Анджело Огбонна, Діафра Сахо і Артура Масуаку розгромив "Болтон Вондерерс" (3:0).

Що стосується решти матчів то, "Норвіч Сіті" обіграв "Брентфорд" (3:1), "Крістал Пелас" виграв у "Хаддерсфілд Таун" (1:0), а "Мідлсбро" переміг "Астон Віллу" (2:0) .

"Тоттенхем Хотспур" обіграв "Барнслі" в матчі третього раунду Кубка англійської ліги. Зустріч пройшла в Лондоні на стадіоні "Вемблі" і завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

Єдиний гол в матчі в середині другої половини гри забив півзахисник "шпор" Деле Аллі.

У паралельному матчі третього раунду турніру "Суонсі Сіті" пройшов "Редінг" - 2:0. Гостьову перемогу валлійської команді принесли голи захисника Алфі Моусона і нападника Джордана Айю.

"Тоттенхем" і "Суонсі" вийшли в 4-й раунд Кубка ліги, своїх суперників вони дізнаються згодом.