Є Зінченко – є перемога: до чемпіонства "Манчестер Сіті" залишився один крок

Український футболіст Олександр Зінченко знову відіграв важливу роль у перемозі "Манчестер Сіті" – цього разу над "Лестером" (1:0)

Є Зінченко – є перемога: до чемпіонства…

Уродженець Радомишля Житомирської області знову отримав вівд авторитетного порталу Whoscored третю оцінку у своїй команді – 7,28 (для порівняння – у попередньому матчі проти "Бернлі" (теж 1:0) – 7,8).

На вищий бал від українця у складі "Манчестер Сіті"напрацювали тільки автор гола бельгієць Вінсент Компані ((7,9) та автор гольової передачі француз Емерік Ляпорт (7,35).

Kompany 👏🏻
Unbelievable Goal pic.twitter.com/cWTYKiUlGm

Про те, наскільки важкою видалася для "містян" перемога, може свідчити хоча би такий факт, що взагалі найкращим гравцем поєдинку Whoscored визнав нігерійського півоборонця "Лестера" Вілфрелда Ндіді (8,22). Вищу від Зінченка оцінку у складі суперників також отримав португальський захисник Рікарду Перейра (7,72).

Перший тайм видався неоднозначним для українського футболіста Олександра Зінченка. Він традиційно діяв на позиції лівофлангового гравця між обороною та опорною зоною – останнім часом там його найчастіше використовує головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола.

Проте напористість візаві українця на фланзі змушувала гравця нашої національної команди помилятися частіше, ніж зазвичай. Попереду теж не все виходило настільки, як у попередніх поєдинках. Проте у старанні Сашку теж не відмовиш, він пробував креативити, однак у першому таймі до особливих загострень справа не доходила.

Дещо краще справи пішли після перерви, коли "містяни" вже притиснули суперників. Саме на початку другого тайму в Олександра Зінченка з’явилося значно більше креативних дій. Окрім того, стало помітно, що український збірник уже значно менше помиляється, попри те, що напруга зростала, оскільки досить довго господарі не могли забити гол.

Та все ж наполегливість Олександра Зінченка та партнерів по "Манчестер Сіті" принесла плоди, і для чергового чемпіонства в Англії команді Хосепа Гвардіоли тепер треба обіграти на виїзді "Брайтон" в останньому турі АПЛ,

Статистика Олександра Зінченка в матчі проти "Лестера":

Хвилини - 90;

Ключові загострювальні передачі – 4;

Довгі передачі – 7;

Влучні довгі передачі – 5;

Дотики до м’яча – 124 (найкращий показник у "Манчестер Сіті", за сотню "зайшов" тільки півзахисник Ілкай Гюндоган (108));