Знаменитий український спортсмен-орденоносець знову став "золотим" на престижних змаганнях (ФОТО)

Українські плавці Михайло Романчук та Сергій Шевцов завоювали золоті медалі в останній день змагань в Люксембурзі

Знаменитий український спортсмен-орденон…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Новоспечений чемпіон світу на короткій воді вже виступав на першому етапі Кубка LEN, але зайняв четверте місце на 400 метрах комплексом.

В останній день змагань Романчук все ж завоював медаль – золото на 400 метрах вільним стилем з результатом 3:50.76 хвилини, тоді як дворазовий чемпіон змагань в Люксембурзі Сергій Фролов став четвертим/

Таким чином українці виграли 9 медалей в Люксембурзі: 3 – в перший день, 4 – у другій і 2 – в останній.

Нагадаємо, що Романчука нагородили орденом за досягнення 2018-го року.