Жіноча збірна України вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з індорхокею

У Берліні у п'ятницю, 9 лютого, завершився груповий етап чемпіонат світу 2018 року з індорхокею

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на glavcom.ua.

Зокрема, жіноча збірна України, повністю складена з вихованок сумського хокею, у третьому турі грала з господарками турніру, інформує офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

Українська команда не змогла нічого протиставити злагодженій грі німкень, які забили шість м'ячів – 0:6.

Після програшу Німеччинi, у четвер українська збірна програла команді Намібії – 3:2.

А вже у п'ятницю "синьо-жовті" зіграли останню зустріч групового етапу – проти збірної Чехії.

Рахунок на третій хвилині відкрила Яна Ворушило. На 26-й хвилині Оксана Пономаренко подвоїла перевагу. Через кілька хвилин чешки відповіли голом. Однак на більше їх не вистачило. У підсумку – 2:1, і з дев'ятьма очками Україна виходить в 1/4 фіналу.

Хто буде суперником української команди, стане відомо після завершення всіх матчів.

Нагадаємо, збірна України стартувала з двох перемог, одна з яких над Росією.