Українська спортсменка у блискучому стилі виборола золото Гран-прі Європи (ВІДЕО, ФОТО)

Українка Марина Черняк виборола золото останнього в сезоні Гран-прі в Гаазі у вазі до 48 кг –  це друга медаль українки цього року

Українська спортсменка у блискучому стил…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Минулого сезону змагання в Гаазі виграла Дарія Білодід, а тепер – Черняк.

Українці дістався непростий турнірний шлях на останньому Гран-прі в сезоні. Три з чотирьох поєдинків перед фіналом завершилися в додатковий час, включаючи зустріч з чемпіонкою Олімпійських ігор 2012-го року бразилійкою Сарою Менезес. Лише проти росіянки Сібіни Гілязової Черняк вийшло провести іппон.

У фінальному протистоянні українка зійшлася з китаянкою Яо Сюн і на 2-ій хвилині провела кидок осото-гаку, який судді оцінили іппоном.

У підсумку Черняк виборола другу медаль в сезоні після бронзи першого Гран-прі року в Тунісі. Крім цього, золото Гааги друге в кар'єрі дзюдоїстки після перемоги на Гран-прі Тбілісі 2015-го року.