Українка виграла бронзу на чемпіонаті Європи з веслування

Українська веслувальниця Діана Димченко виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи в Глазго

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Димченко кваліфікувалася у фінал з четвертим результатом, тому вона цілком претендувала на медаль. На старті вирішального заїзду українка втратила трохи часу, через що тільки на середині дистанції повернулася в боротьбу за призові місця.

Проміжок з 1000 м по 1500 м був найкращим для Димченко: вона вибралася на друге місце і навіть нав'язувала боротьбу лідеру. Проте, сил на фінішний спурт в українки не вистачило: спочатку вона відпустила проміжного лідера, а на фініші несподівано втратила перевагу в корпус над австрійкою Магдаленою Лобніг. Долю срібла визначав фотофініш: Димченко задовольнилася бронзою, а Лобніг виграла срібло. Переможницею стала швейцарка Жаннін Гмелін.

Для 28-річної Діани Димченко це перша медаль на чемпіонатах Європи.