Українці завоювали ще дві медалі на юнацькій Олімпіаді

Українські спортсмени здобули дві медалі на літній юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт юнацької Олімпіади.

15-річна гімнастка Анастасія Бачинська з результатом 13.166 стала третьою у вільних вправах. Це друга "бронза" для українки на цих змаганнях, раніше вона посіла третє місце в багатоборстві. Золото у італійки Джорджії Вілли (13.300), а срібло дісталося Амелі Морган з Великої Британії (13.233).

Дует Дарина Плохотнюк / Олександр Мадей набрав 27.450 балів і виграв бронзову медаль в змаганнях змішаних пар в спортивної акробатики. Перше місце зайняла пара з Болгарії (27.850), друге у ізраїльтян (27.590).

В активі української команди вже 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових нагород. Вона займає 16-е місце в медальному заліку.