Українці переписали історію виступів на чемпіонатах світу з водних видів спорту

Українські спортсмени виграли дев'ять нагород на чемпіонаті світу з водних видів спорту, поліпшивши попередній національний рекорд на дві медалі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Українські спортсмени виграли дев'ять нагород в трьох видах спорту. Левову частину медалей здобула команда з артистичного (синхронного) плавання, в активі якої шість медалей (срібна і п'ять бронзових), дві медалі в активі плавців (срібло і бронза), а ще одна нагорода - у стрибунів у воду.

І хоча в загальному медальному заліку Україна посіла лише 18 місце, результат збірної став одним з кращих в історії. Принаймні, за кількістю нагород. Ніколи раніше Україна не вигравала дев'ять нагород на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Попередній кращий результат був встановлений в 2003 році, коли в Барселоні українці завоювали сім нагород (2 золота, 3 срібла та 2 бронзи).