Українська дзюдоїстка Білодід знову не перемогла: Третій турнір поспіль без золота

Українська дзюдоїстка Дарія Білодід виграла срібло в Тель-Авіві, 20-річну українку посіяли під 1-им номером, але вона програла у фінальному поєдинку

Українська дзюдоїстка Білодід знову не п…

Про це повідомляє DepO.Сектор із посиланням на XSport. Дарія пройшла перший поєдинок за 11 секунд, здобувши дострокову перемогу. У чвертьфіналі дзюдоїстка також перемогла іппоном, виконавши прийом на 3:09 хвилини.

Уже в півфіналі поєдинок українки проти Катаріни Кошти з Португалії дійшов до овертайму – вирішальний прийом Білодід провела наприкінці сьомої хвилини. А в фіналі ситуація повторилася тільки з протилежним результатом: в овертаймі Дарія програла.

У вирішальному поєдинку Білодід боролася проти 22-річної француженки Ширін Буклі, чинної чемпіонки Європи (Білодід не виступала на турнірі). На сьомій хвилині поєдинку Дарія пропустила атаку Ширін, яку судді оцінили іппоном.

Українка вчетверте в кар'єрі зустрічалася з цією француженкою: двічі серед юніорів, а також 2020-го року в Парижі (в півфіналі на п'ятій хвилині овертайму). Це перша очна поразка від Буклі.

Для Білодід – це п'ята поразка в дорослій кар'єрі та третій програш за останні чотири місяці. Вона не змогла виграти жодного турніру після відновлення змагань після вимушеної зупинки через коронавірус.

Білодід розглядає можливість зміни вагової категорії.