Скандальний каратист, який побив відвідувача кінотеатру у Львові, виграв "бронзу" чемпіонату Європи

Дворазовий чемпіон України з карате у вазі 84+ кг Ярослав Горуна виграв бронзову медаль на чемпіонаті Європи, який проходить в сербському Новому Саді

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport.ua.

Горуна змагався у ваговій категорії 75 кг. В 1/16 він переміг чеха Петра Кубіцьки 1:0, в наступному колі українець був сильнішим португальця Томаса Сілву - 3:1. У чвертьфіналі Горуна переміг француза Логана да Косту - 2:0. У півфінальному поєдинку поступився Габору Харспатакі з Угорщини - 0:3. У поєдинку за третє місце Горуна переміг хорвата Енеса Гарібовіча - 1:0

. Нагадаємо, кілька днів тому Горуна побив відвідувача кінотеатру, який голосно розмовляв під час сеансу.