Російський лижник-невдаха зламав палицю і заплакав після поразки

7 березня в німецькому Оберстдорфі на дистанції мас-старту на 50 км серед чоловіків на чемпіонаті світу-2021 з лижних видів спорту норвезький лижник Йоханнес Клебо фінішував першим, після чого був дискваліфікований за інцидент з російським спортсменом Олександром Большуновим

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

У кінцівці гонки Большунов першим викочувався на фініш, де його наздоганяв Клебо. Відштовхнувшись рукою від Клебо після контакту, Большунов поставив палицю собі між ніг і зламав її. Олександр фінішував з однією палицею.

Після дискваліфікації золото дісталося співвітчизнику Клебо Емілю Іверсену. Росіянин Олександр Большунов посів друге місце.

Головні фотографії скандального фінішу – у фоторепортажі світових інформаційних агентств.