Борець-депутат Беленюк став дворазовим чемпіоном світу

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк став дворазовим чемпіоном світу, вигравши золоту медаль в столиці Казахстану Нур-Султані

Борець-депутат Беленюк став дворазовим ч…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У фіналі вагової категорії до 87 кг 28-річний українець здолав угорця Віктора Лоренча – 2:1.

У першому періоді Беленюк заробив перевагу, повівши 1:0 і перевівши сутичку в партер, але не зміг ним скористатися. Після перерви це ж зробив і Лоренч, але також тільки зрівняв рахунок. В останні хвилини сутички Беленюк активізувався, в той час, як угорець пішов на стримування, через що українець заробив ще одне очко, яке і стало вирішальним.

Беленюк вдруге в кар'єрі став чемпіоном світу – перше золото він завоював 2015-го року в Лас-Вегасі. Також в його активі є бронза Ташкента-2014 і срібло Будапешта-2018.

У півфіналі Беленюк переміг німця Дениса Кудлу.