Тренер "Ліверпуля": Не чекали, що розгромимо "Ман Сіті"

"Ліверпуль" в середу на своєму полі розгромив "Манчестер Сіті" з рахунком 3:0 в першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на BBC.

За словами тренера "Ліверпуля" Юргена Клоппа, така перемога стала несподіванкою для його команди.

"Такого результату ми не очікували, але нам потрібно було більше грати в футбол у другому таймі. У "Сіті" було не так багато моментів, але і ми самі мало грали в футбол.

Перший тайм був блискучим. Так футбол і повинен виглядати. Якби ми могли краще контролювати гру проти такої команди, як "Манчестер Сіті", і не віддавати м'яч, ми були б ближче до них в чемпіонаті Англії", - заявив Клопп.

Нагадаємо, що матч-відповідь між цими командами відбудеться 10 квітня.