"Славія" - "Динамо": Кому Хацкевич довірить місце у старті на матч Ліги чемпіонів

Сьогодні о 20:30 київське "Динамо" розпочне свій шлях у Лізі чемпіонів виїзним поєдинком з чеською "Славією"

"Славія" - "Динамо": Кому Хацкевич довір…

В останніх поєдинках Прем'єр-ліги Олександр Хацкевич вперто награє схему 4-2-3-1, яка приносить наставнику хороші результати, тому в білоруса немає вагомих причин відступати від напрацювань на матч Ліги чемпіонів.

Тренерський штаб киян взяв в Чехію 22-ох футболістів, що додає йому "головного болю" при виборі стартового складу команди.

Воротар. Основний голкіпер киян Денис Бойко починає демонструвати стабільну гру, а статистичні показники лише підтверджують його відмінну форму: в чотирьох останніх поєдинках кіпер не пропустив жодного м'яча. Не забуваємо, що два поєдинки "динамівці" відіграли проти донецького "Шахтаря" (двічі по 1:0), що свідчить про організовані дії захисту та воротаря.

Захист. Напевно, найстабільніша ланка київського "Динамо" початку сезону, яка поки не дає сильних збоїв у грі. Пара центрбеків Бурда-Кадар виглядає дуже солідно на старті УПЛ, тому саме в них є усі шанси вийти з перших хвилин на матч зі "Славією".

За відсутності Йосипа Пиварича пару фулбеків також можна легко спрогнозувати. Поляк Томаш Кендзьора та універсал Микола Морозюк будуть "тероризувати" чеську "Славію" по своїх флангах. Таке враження, що Кендзьора саме зараз демонструє свій найкращий футбол за весь час виступів в Україні.

Півзахист. В опорній ланці на вболівальників можуть чекати певні несподіванки, адже Хацкевич остаточно не визначився з парою "хвилерізів" і постійно їх "тасує".

Чеська команда грає у силовий футбол, який притаманний київському "Динамо", тому в опорній зоні можуть з'явитись Сергій Сидорчук та Віталій Буяльський, які полюбляють таку манеру гри. Зірковий новачок киян Че Че, швидше за все, підсилить "біло-синіх" у другому таймі.

Якщо з флангами атаки все зрозуміло, адже свої місця у складі отримають найкращі футболісти "Динамо" - Беньямін Вербич та Віктор Циганков, то на позиції "під форвардом" можуть бути певні зміни. У важливих поєдинках дуже добре себе проявляє Денис Гармаш, який відмінно грає на атаку та й "вигризає" практично кожен м'яч в центрі поля. Тому є всі шанси, що саме Денис з'явиться з перших хвилин у Чехії, замінивши Володимира Шепелєва в центрі поля.

Напад. Дуже хочеться побачити у киян конкурентну атакуючу ланку, але поки її немає. Артему Бесєдіну поки немає альтернативи в "Динамо", тому саме він буде грати на вістрі атаки у матчі ЛЧ. Варто зазначити, що силовий футбол - це стихія Бесєдіна, тому молодий форвард нас зможе приємно здивувати в столиці Чехії.