"Шахтар" здобув вольову перемогу у матчі з "Ромою" в Лізі чемпіонів (ЯК ЦЕ БУЛО)

У Харкові "Шахтар" зіграв перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти італійської "Роми"

"Шахтар" здобув вольову перемогу у матчі…

Depo.Сектор слідкував за усім найцікавішим з того, що відбувалося до та під час матчу між "гірниками" та гостями з Риму.

23:41 - Все, звучить фінальний свисток. Український клуб перемагає в першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів.

23:16 - Донецька команда виходить вперед у матчі! Бразилець Фред ідеально виконує удар зі штрафного і змушує голкіпера "Роми" капітулювати.

22:56 - Відповідь "Шахтаря" і рахунок стає 1:1! Факундо Феррейра після відмінної передачі Ярослава Ракицького вийшов віч-на-віч з голкіпером "Роми" і без проблем переграв його. Так тримати!

22:45 - З'явилась статистика першого тайму важливого матчу у Харкові. "Рома" відверто переграє "Шахтар" у важливих показниках - ударах по воротах та кутових.

22:35 - Перший тайм завершився перемогою гостей. Чекаємо на активні дії "Шахтаря" у другому таймі.

22:26 - "Рома" таки відкриває рахунок у матчі. Італійці скористались помилкою захисту "гірників" і розрізним пасом вивели Ченгіса Ундера на побачення з Андрієм П'ятовим.

22:07 - Рівно проходить гра. На удар після подачі з кутового римлян - "Шахтар" відповів гострою атакою за участю Марлоса.

Потрібно уважніше діяти "гірникам" при стандартах - Манолас ледве не відкрив рахунок в поєдинку.

22:05 - Оригінальна підтримка в "Шахтаря" на трибунах. Сподіваємось, що футболісти помітять їх і приємно здивують своєю грою:

21:45 - А це вже картинка безпосередньо перед початком поєдинку. Зовсім інший вигляд мають трибуни ОСК "Металіст":

21:37 - "Гірники" провели передматчеву розминку. У Харкові -7, тому потрібно добряче розім'яти м'язи:

21:30 - За 30 хвилин до старту матчу трибуни ОСК "Металіст" виглядають наступним чином. Все йде по українському сценарію:

В ожидании матча #fcsd #шахтер

Допис, поширений Dima Semekopenko (@indreamwetrust_h8)

21:09 - Італійські фанати непогано проводять час у Харкові. Місцеві ресторани тепло приймають далеких гостей:

20:50 - Команди вийдуть на матч у наступних складах:

20:40 - а тут вже фанати обох команд встигли проявити себе. У центрі міста жорстко побились вболівальники "гірників" та "Роми":

20:30 - Футболісти "Шахтаря" також на арені і вигляд у них надзосереджений:

20:25 - Зіркові футболісти "Роми" прибули на ОСК "Металіст":

20:20 - З'явились фото з роздягальні "Шахтаря". Схоже, що все готове до поєдинку Ліги чемпіонів:

20:07 - Напис на ОСК "Металіст" символізує кінцеву мету "Шахтаря" - дістатись до фіналу Ліги чемпіонів. Цьогорічний фінал відбудеться у Києві - в логові найзаклятішого суперника "гірників" в Україні:

19:23 - Підтримка у донецького клубу буде неймовірна! Хіба з таким настроєм може бути по-іншому?

18:25 - Напевно, в римської команди чудовий настрій перед грою з "Шахтарем". Адже як по-іншому пояснити ось ці фото лідера "Роми"?

17:26 - Функціонери "Шахтаря" провели офіційну вечерю з легендарним Тотті та іншими представниками "Роми":

16:49 - "Шахтар" має перевагу над "Ромою" в очних зустрічах. Сподіваємось, що цей факт допоможе українській команді в сьогоднішньому поєдинку.

15:30 - Традиційна прогулянка "гірників" містом, в якому відбудеться гра. Харків футболісти вже вивчили.

14:30 - Судити матч "Шахтар" - "Рома" буде шотландець Вільям Коллам, і він не дуже "фартовий".

14:10 - До речі, букмекери не вірять у те, що "Шахтар" вийде до 1/4 фіналу, але вони не проти того, що "гірники" сьогодні переможуть. І таке буває.

14:10 - В нашому ранковому матеріалі ми спробували передбачити стартовий склад "гірників" на сьогоднішній матч. Почитайте.

Яка одинадцятка "Шахтаря" вийде на "матч сезону" з італійською "Ромою"

14:00 - Команди вже визначилися з "кольорами" на гру. Тут теж все традиційно для "Шахтаря".

14:00 - Нагадаємо, що початок матчу - о 21:45. Традиційно для Ліги чемпіонів.