"Баварія" розпочала "війну" з УЄФА (ФОТО)

"Баварія" подасть апеляцію на рішення УЄФА дискваліфікувати півзахисника мюнхенців Томаса Мюллера на два матчі

Про це повідомляє Depo.Сектор. Гравець отримав червону картку в матчі 6-го туру групового турніру Ліги чемпіонів проти "Аякса". На 75-ій хвилині зустрічі німець ногою влетів в голову захисника Ніколаса Тальяфіко. Суддя негайно показав гравцеві червону картку.

Таким чином Мюллер пропустить обидва матчі 1/8-ої фіналу з "Ліверпулем". Клуб і сам футболіст з рішенням не згодні і будуть подавати апеляцію.

Нагадаємо, що в матчі 6-го туру німецька команда не змогла обіграти "Аякс" (1:1) – нідерландці на останніх хвилинах зрівняли рахунок. Німецька команда вийшла в плей-оф з першого місця, а нідерландська – з другого.