5 питань до Фоменка після вильоту з Євро

Збірна України безславно завершила свій виступ на Євро-2016 і їде додому без набраних очок і навіть без забитих голів

5 питань до Фоменка після вильоту з Євро…

Коли команда виступає так ганебно, питання, в першу чергу, треба задавати головному тренеру, який не зміг підготувати команду до відповідального турніру. У нас до Фоменка п’ять головних питань.

Чому Ротань не грав у перших двох матчах?

Руслан в матчі з поляками був неймовірно корисним! Висока точність передач і велика їх кількість, постійні загострення і хитрі ходи. Так, не завжди виходило віддати точно, але ж на фоні наших потуг у грі з британцями дії Ротаня – це просто фантастично креативний футбол. Про травму Руслана ми не чули, то ж чому гравець просидів два матчі на лавці запасних?

Чому в другому таймі збірна "просідає"?

Команда готувалася до Євро, в тому числі – підтягувала "фізику". Але насправді ми отримали збірну, яка у другому таймі грає гірше, ніж у першому, а іноді – набагато гірше. Хтось скаже, що українці приїхали на Євро після важкого сезону, але таким людям хочеться усміхнутися у відповідь. Це в УПЛ був важкий сезон? А що ж тоді казати про північних ірландців, які грали в Англії?

5 питань до Фоменка після вильоту з Євро - фото 1

Чому ми пропускаємо зі стандартів частіше за всіх?

Знову ж таки, були збори, були тренування, була теорія. Де результати всієї цієї роботи? Поки інші команди (майже всі) відзначаються майже ідеальною грою при стандартах на цьому Євро, ми пропускаємо після штрафних у виконанні суперників ключові голи на турнірі.

Чому команді не вистачило емоцій?

Після гри з Північною Ірландією Фоменко натякнув на те, що наші гравці не налаштувалися на гру належним чином. Виникає питання: ці футболісти так часто грають на великих турнірах, щоб виходити на матчі Євро не налаштованими? Не думаю, що тренеру Уельсу, чи тієї ж Північної Ірландії треба було взагалі налаштовувати своїх підопічних. А от наших, виходить, треба. І виходить, що з цією задачею Фоменко теж не впорався?

Чому Фоменко так боявся робити заміни?

У матчі проти Німеччини Фоменко зробив всього дві заміни, першу – лише на 66-й хвилині. У цьому матчі ми програли і пропустили один з голів від гравця, що вийшов на заміну. У грі з Північною Ірландією ми зробили всі три заміни, але першу аж на 72-й хвилині, хоча рахунок став 0:1 вже на 49-й. У цьому матчі ми теж пропустили один з голів від гравця, що вийшов на заміну. У грі з поляками ми чекали на заміну від Фоменка до 73-ї хвилини, і знову пропустили гол від футболіста, якого тренер опонента випустив вже по ходу зустрічі. Які ще треба аргументи, щоб продемонструвати, що на цьому Євро тільки Фоменко знехтував можливістю впливати на гру і виправляти свої помилки у процесі? Чому? Можливо, він просто не вміє цього робити?