ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому Усику краще жувати: про "красавчика"Шарія, московський патріархат та Героя України

Сьогодні абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик в Києві під час великої прес-конференції зустрівся з журналістами

Depo.
1 серпня 2018 19:30
ФОТО: depo.ua

На Depo.Сектор аргументи, чому боксеру Усику, аби не ставати посміховиськом, краще відмовитися від інтерв'ю з журналістами.

На прес-конференції Олександр Усик зробив декілька відверто провокативних заяв і тепер отримає чергову порцію критики через свою "ватність".

По-перше, Усик заявив, що захоплюється творчістю блогера-пропагандиста Анатолія Шарія, який є відвертим українофобом. До прикладу, Шарій називає війну на Донбасі "громадянською", а Крим, начебто, Україна сама віддала Росії. Вже ні для кого не таємниця, що Шарій - маріонетка в інформаційній війні проти України. Можливо, і сам Усик припускається тез, які пропагує Шарій... Але тоді можна однозначно стверджувати, що український боксер невіглас або жертва політичної пропаганди Росії.

По-друге, боксер відверто не розуміє, чому в Україні більшість громадян виступила проти Хресної ходи прихильників московського патріархату. Вже було неодноразово доведено, що "московські попи" пропагують в своїх церквах постулати "священної війни Росії проти України на Донбасі". Навіть українські священики благословляють росіян та сепаратистів на перемогу в війні з силами ООС. Є задокументовані факти, коли на території церков московського патріархату переховувалися проросійські бойовики і після звільнення територій там знаходили арсенали зі зброєю. Тому, коли Усик говорить, що "благодать сходить на Україну", коли прихожани московського патріархату йдуть хресною ходою, то це викликає роздратування.

По-третє, Усик показово відмовився від звання "Герой України". Він заявив, що йому не потрібні нагороди, які роздаються "кому не лінь". Хай би одразу Усик і роз'яснив чи має він на увазі пів сотні українських новітніх Героїв під цим значенням. Чи може він соромиться носити звання разом з геніальним нашим актором Богданом Ступкою, який вже відійшов у вічність...

Підсумовуючи, варто зазначити, що Олександр Усик хоч і робить величезний вклад в популяризацію України за кордоном, але для співвітчизників він є своєрідною "раковою пухлиною". Боксер для значної кількості українців є авторитетом і тому повинен добре "фільтурвати", те що говорить. Адже ідеї " російського братнього народу" згодом втілюються у величезні жертви серед українського народу.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор