Як українець Підручний вигравав сенсаційне "золото" на чемпіонаті світу з біатлону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Український біатлоніст Дмитро Підручний виграв гонку переслідування на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді

Як українець Підручний вигравав сенсацій…

27-річний спортсмен показав результат 31 хвилина 54,1 секунди. Другим став норвежець Йоханнес Бьо (відставання - 8,3 секунди), третє місце зайняв француз Кантен Фійон Майе (17,7).

Українець стартував четвертим після спринтерської гонки, поступаючись лідеру норвежцю Йоганнесу Бьо 16 секундами. Вже перша стрільба могла поставити хрест на претензіях Підручного, адже промахнувся двічі й скотився на 8 місце.

Надалі українець не хибив. А головна драма розгорнулася під час останньої стрільби. Йоганнес Бьо допустив три промахи й поки бігавпопрямував на штрафні кола, Підручний відстрілявся на нуль. Інші суперники теж мали промахи, а отже на фінальне коло Дмитро пішов лідером і впенено втримав перевагу.