Українському біатлоністу Підручному лижі завадили повторити вчорашній успіх

На етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто пройшла чоловіча гонка в мас-старті

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перемогу в гонці у блискучому стилі знову здобув норвежець Йоханнес Бьо, який виграв усі гонки на етапі в Нове-Мєсто.

Дмитро Підручний фінішував 17-им з двома промахами. Прима став 27-им, настрілявши 7 промахів, що стало найгіршим результатом в гонці разом із шведами Самуельссоном, Неліном і французом Гігоною.

Після гонки Дмитро Підручний у флеш-інтерв'ю дуже різко висловився на адресу сервіс-служб збірної України, назвавши їх аматорськими і неспроможними підготувати лижі для спортсменів.

1. Йоханнес Бьо (Норвегія) – 37.25,2 (0)

2. Кентен Фійон-Майє (Франція) – +46,5 (2)