Українки "провалили" гонку переслідування на Кубку світу з біатлону

Норвезька біатлоністка Тіріл Екгофф виграла гонку переслідування на Кубку світу

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Главком".

Ця перемога стала для Екгофф восьмою в кар'єрі і третьою в сезоні, всього у неї 20 подіумів (9-3-8). Другою фінішувала ще одна норвежка - Інгрід Тандревольд. Для неї це п'яте потрапляння в призи (0-4-1). Третьою стала швейцарська біатлоністка Елена Хаккен, вперше в кар'єрі потрапивши на подіум.

Найкращою з українок була Олена Підгрушна, яка двома промахами фінішувала 12-ю. Дарина Блашко стала однією з чотирьох учасниць пасьюту, яка на всіх чотирьох вогневих рубежах стріляла чисто. Завдяки цьому вона піднялася з 30-го місця на 17-те.

Проте на ще більший прогрес у порівнянні зі спринтом спромоглася Віта Семеренко. Її чиста стрільба дозволила відіграти відразу 28 позицій. З 50-го місця Віта піднялася на 22-ге. 23-ю після 38-го місця, припустившись лише одного промаху, стала ще одна олімпійська чемпіонка Юлія Джима.

В очковій зоні, 38-ю, фінішувала й Валентина Семеренко. Це теж успіх, адже в спринті українка була 55-ю, а зараз змогла відіграти 17 позицій, не дивлячись на три промахи.

Завтра, 22 грудня, третій і останній у 2019 році етап Кубка світу з біатлону завершується. О 13:00 гонку з масовим стартом побіжать чоловіки, о 15:00 – жінки.