Підручний і Меркушина потрапили в десятку сингл-міксту, але хотілося більшого

20-го лютого в сингл-міксті чемпіонату світу з біатлону в Антхольц-Антерсельві збірна України посіла 10-ту позицію

Підручний і Меркушина потрапили в десятк…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Україну представили Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина.

Меркушина, делікатно кажучи, не вразила швидкість, а Підручний – влучністю стрільби. Гонку розпочала Анастасія, яка передала естафету 12-ою із відставанням в 22 секунди.

Підручний закінчив 2-ий етап 6-им, скоротивши гандикап від лідера до 14-ти секунд. Меркушина на 3-му етапі стала 7-ою, збільшивши відставання від 1-го місця до 33-ох секунд. Але одна зі стрільб не пішла в Підручного, тож у підсумку він фінішував 10-им.