У мас-старті чемпіонату світу з біатлону виступить лише одна українка

Олена Підгрушна стала єдиною біатлоністкою збірної України, яка кваліфікувалася в мас-старт чемпіонату світу в Антхольці

У мас-старті чемпіонату світу з біатлону…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sports.ru. Мас-старт формується за трьома квотами: призери чемпіонату світу, топ-15 загального заліку кубка світу і найкращі за результатами в особистих гонках на чемпіонату світу, хто не потрапив в перші дві квоти.

Підгрушна потрапила в мас-старт за третьою квотою.

Віті Семеренко та Юлії Джимі не вистачило 3-ох очок для потрапляння на гонку за цією квотою. Вони перебувають у списку запасних.

Підгрушна стала 4-ою в спринті і 13-ою в гонці переслідування чемпіонату світу. У загальному заліку Кубка світу вона перебуває на 23-му місці.