Перші "квіти" Підгрушної: Українська біатлоністка успішно виступила в Шушені

У норвезькому Шушені завершилася жіноча спринтерська гонка на 7,5 кілометра з двома вогневими рубежами

Перші "квіти" Підгрушної: Українська біа…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Як і раніше чоловіки, дівчата зіткнулися з дуже важкими погодними умовами – сильний поривчастий вітер перетворював стрільбу в лотерею.

Витягнути виграшний квиток в цій ситуації вдалося норвезької біатлоністці Каролін Ердаль, яка з трьома штрафними колами зуміла фінішувати першою. На другій позиції розташувалася невідома раніше американка Келсі Джоан Дікінсон, а третьою стала німкеня Марен Хаммершідт, яка повернулася після серйозної травми.

Найкращою серед українок стала капітан жіночої команди Олена Підгрушна, яка змушена вперше за 14 років розпочинати сезон на другому за значимістю турнірі. Незважаючи на чотири промахи і не найшвидшу роботу на вогневих рубежах, Підгрушна продемонструвала 5-ий хід в гонці (2-ий результат на останньому колі) і першою з українок оформила потрапляння в топ-6 нового сезону.

Непогану дебютну гонку на Кубку IBU провела дворазова чемпіонка світу серед юніорів Катерина Бех. З трьома промахами біатлоністка фінішувала на 12-ій позиції. Її подруга по команді Анна Кривонос з чотирма промахами стала 22-ою. Решта українок не зуміли потрапити в топ-20, розташувавшись в п'ятому десятку фінішного протоколу.