Фуркад в рекордний раз завоював "Великий кришталевий глобус"

Фуркад, який виграв в цьому сезоні дев'ять особистих гонок на етапах Кубка світу (і дві - на Олімпіаді), набрав 1116 очок

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Французький біатлоніст Мартен Фуркад в останній офіційній гонці сезону - мас-старті на етапі Кубка світу в Тюмені - вперше випав з призової трійки і став 19-м, впевнено зайняв перше місце в загальному заліку Кубка світу, завоювавши "Великий кришталевий глобус" у рекордний, сьомий раз поспіль. Раніше за всю історію біатлону жодному спортсмену не вдавалося отримати цю нагороду більше шести разів. Норвежець Уле-Ейнар Бьорндален вигравав "Глобус" шість разів, але при цьому не більше двох поспіль. Норвежець Йоханнес Бьо втретє поспіль і четвертий в кар'єрі потрапив до трійки кращих, посівши друге місце з 1 027 очками. Росіянин Антон Шипулін (697), рік тому став другим, замкнув першу трійку, з якої він не випадає з сезону 2014/15. У п'ятірку потрапили також німець Арнд Пайффер (668) і італієць Лукас Хофер (637).