Чотириразовий олімпійський чемпіон з біатлону завершив кар'єру

Чотириразовий олімпійський чемпіон і володар Кубка світу з біатлону норвежець Еміль Хегле Свендсен оголосив про завершення спортивної кар'єри

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на NRK.

Оголошення про завершення кар'єри Свендсен робив зі сльозами на очах.

"Мені знадобився деякий час після завершення Олімпіади, щоб ухвалити дане рішення. Я думав, що в мені знову прокинеться змагальний азарт. Я б хотів мати таку ж мотивацію, як Уле-Ейнар Бьорндален, але у мене немає її, тому я вирішив завершити кар'єру. Це виявилося трохи складніше, ніж я собі уявляв", - заявив 32-річний Свендсен на прес-конференції.

Свендсен є одним з найтитулованіших біатлоністів в історії спорту. Вісім разів він вигравав медалі Олімпійських ігор, чотири з них були золотими. У Ванкувері в 2010 році Свендсен виграв два золота (індивідуальна гонка, естафета) і став другим в спринті. У Сочі в 2014 році норвежець здобув перемогу в мас-старті і в змішаній естафеті.

Нагадаємо, що раніше про завершення кар'єри заявив ще один видатний норвезький біатлоніст Уле Ейнар Бьорндален.