Збірна України феєрично обіграла Фінляндію у важливому матчі Євро

У кваліфікаційному матчі чемпіонату Європи в ізольованому таборі в португальському Одівелше жіноча збірна України з баскетболу перемогла Фінляндію (84:66)

Збірна України феєрично обіграла Фінлянд…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Збірна Фінляндії активніше розпочала матч і неодноразово втікала в швидкі відриви, при цьому ефективно захищаючись біля кільця. Однак з кожною хвилиною матчу українки додавали і до кінця першої чверті майже зрівняли рахунок.

У другій десятихвилинці українки додали в захисті і після перехоплень вже самі втікали у відриви. Чудово діяли в атаках капітан команди Ягупова та її партнерка по клубу Науменко. До великої перерви вже збірна України мала чудовий відрив в 11 балів.

У третій і четвертій чвертях українки продовжили контролювати хід матчу і ще збільшили перевагу.