Кобі Брайант загинув: Що треба знати про катастрофу

Знаменитий баскетболіст Кобі Брайант загинув в результаті аварії вертольота

Кобі Брайант загинув: Що треба знати про…

Брайант - 5-разовий чемпіон НБА, MVP ліги 2008 року, 18-разовий учасник Матчу всіх зірок. Кобі всю кар'єру провів в "Лос-Анджелес Лейкерс". 23 грудня 2007 року, набравши 61 очко в переможному гостьовому матчі проти "Нью-Йорк Нікс" на (95:90), до був наймолодшим гравцем НБА, який подолав рубіж в 20000 набраних очок. Також займає друге місце серед гравців НБА за кількістю очок, набраних за одну гру - 22 грудня 2006 року Брайант набрав 81 очко (55 у другій половині за 24 хвилини) в матчі проти "Торонто Репторс".

Трагедія сталася в каліфорнійському місті Калабасас. Вертоліт летів з Округу Оріндж в Ель Монте. Впав на 25 хвилині польоту, зв'язок зник на висоті 500 метрів. Кобе і його донька разом з ще однією дівчинкою і її батьком летіли на гру. Брайант тренував шкільну команду Джіанни і готував з неї майбутню баскетболістку.

В результаті падіння вертольота загинули всі, хто знаходився в ньому. Після падіння вертоліт загорівся. Рятувальні служби прибули на місце аварії, але врятувати нікого не змогли. Про смерть 41-річної легенди НБА першим повідомив портал TMZ.

Смерть легендарного баскетболіста сколихнула увесь світ. Зокрема, нападаючий ПСЖ Неймар після другого голу в ворота "Лілля" в гостьовому матчі 21-го туру чемпіонату Франції зробив жест в пам'ять про загиблого баскетболіста Кобі Брайанта. Неймар дізнався про загибель Брайанта в перерві матчу і, забивши гол з пенальті на 52-й хвилині, він на пальцях зобразив число 24 - це номер, під яким грав Кобі.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко теж відреагував на інформацію про смерть Кобі Брайанта.

"R.I.P., Кобі", - написав Шевченко.

R.I.P. 🙏🏻💔 @kobebryant

Публикация от Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

Матч регулярного чемпіонату НБА "Сан-Антоніо" - "Торонто" почався з незвичайної ситуація. Гравці нічого не робили перші 24 секунд. Таким чином вони віддали данину пам'яті Кобі Брайнту, який грав під номером 24.

Кобі Брайант був одружений на танцівниці мексиканського походження Ванессі Лейн. Разом виховували чотири доньки - 17-річну Наталію Даймент, 13-річну Джіанну Марію-Оноре, яка в момент трагедії знаходилася разом з батьком в гелікоптері, 3-річну Бьянку Беллу та піврічну Капрі.