Феєричний фінал: Триочковий кидок разом із сиреною приніс перемогу в Кубку України

Южненський "Хімік" обіграв "Дніпро" з рахунком 78:77 в фіналі Кубка України з баскетболу

Феєричний фінал: Триочковий кидок разом…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Початок зустрічі залишився за чемпіонами України, які зусиллями стартової п'ятірки швидко наростили перевагу в 10 очок, але ближче до першої перерви южненці скоротили його до робочих чотирьох.

У другій чверті команда Віталія Степанівської вже не відпускала суперника на солідну дистанцію, на останніх хвилинах перед великою перервою навіть вийшла вперед. Проте точні кидки з лінії штрафних Кирила Фесенка все ж забезпечили "Дніпру" +1 перед другою половиною.

Третя чверть розпочалася в рівній боротьбі, але ближче до її кінцівці дніпровці завдяки декільком влучним кидкам Джареда Террелла і Станіслава Тимофієнка і надійній обороні під кільцем наростили перевагу в десять очок.

Перевага "Дніпра" зберігалося до кінця четвертої чверті, але на останніх хвилинах основного часу команда Дениса Журавльова різко розпочала промахуватися, а "Хімік" швидко скоротив відставання і на останній хвилині зрівняв рахунок. Потім було порушення і два точні кидки з лінії від Террелла, але в останній атаці Кирило Марченко "заткнув сирену" точним триочковим і приніс "Хіміку" перемогу.

Южненці завоювали свій другий в історії Кубок України і перший з 2016-го року, а також перервали гегемонію "Дніпра" в цьому турнірі, яка тривала три роки.