Украина побеждает Панаму на чемпионате мира U-20 в Польше (ХРОНИКА)

Юношеская сборная Украины U-20 в поединке 1/8-й финала чемпионата мира встречается с Панамой

Украина побеждает Панаму на чемпионате м…

Depo.Сектор стежить за всіма цікавими подіями до і під час матчу українців із панамцями

50 хв. - 3:1. Безкоровайний програв позиційну боротьбу Волкеру у власному штрафному майданчику, і Панама відквитала один гол.

49 хв. - Вперше за матч серйозно у грі український воротар Лунін - кулаками відбиває м'яч подалі після небезпечного прострілу панамців.

Розпочався другий тайм

А так виглядає статистика на користь України після першого тайму матчу.

Перший тайм закінчився

45+1 хв. - Го-о-ол! 3:0! Знову зіграв дует Конопля Сікан. Перший прострілив із правого флангу, інший - випередив і захисника і воротаря.

44 хв. - Корнієнко ледь не потроїв рахунок, але після швидкої атаки українців пробив поруч із дальньої стійкою.

40 хв. - Го-о-ол! 2:0! Після кутвого у виконанні Булеци Сікан головою переправив м'яч поближче до лінії воріт, воротар панамської команди зіграв невпевнено, перевівши м'яч кулаками у поперечку, а на добиванні першим опинився наш захисник Попов, який спокійно переправив м'яч у сітку.

28 хв. - Швидка контратака українців: простріл від Корнієнка - Цитаїшвілі пробив в один дотик над "дев'яткою".

23 хв. - Го-о-ол! Сікан скористався чудовою передачею від Коноплі і пробив більярдним ударом у дальній кут воріт збірної Панами. Таким чином уродженець Житомира, вихованець "Карпат", а тепер гравець "Маріуполя" забив свій другий гол на турнірі.

18 хв. - Цитаїшвілі не влучив у м'яч під час спроби пробити в падінні через себе, м'яч відлетів до Коноплі, який вистрелив вище воріт.

14 хв. - Сікан пробив голвою після флангового навісу - у рамку воріт не влучив.

7 хв. - Лише в останній момент панамець Бенітес вибив м'яч із-під ніг Коноплі, який готувався завдати вирішального удару.

Матч розпочався

18:05 - А поки до початку сьогоднішньої гри залишилося вже менше півгодини, згадаймо попередній матч "синьо-жовтих" - з Нігерією (1:1).

17:30 - Головний тренер збірної України виставив на важливу гру стадії плей-оф такий склад українських футболістів

Матч відбудеться сьогодні в польському місті Тихи (початок — о 18.30 за київським часом). Ось як виглядає стадіон, на якому гратимуть Україна та Панама.

У груповому раунді чемпіонату світу після перемог над США (2:1), Катаром (1:0) і нічиєї з Нігерією (1:1) підопічні Олександра Петракова посіли перше місце у своєму квартеті.