Україна розгромила Панаму на чемпіонаті світу U-20 у Польщі (Як це було)

Юнацька збірна України U-20 у поєдинку 1/8-ої фіналу чемпіонату світу впевнено перемогла Панаму (4:1)

Україна розгромила Панаму на чемпіонаті…

Depo.Сектор стежив за матчем українців із панамцями, який виявився успішним для "синьо-жовтих" - 4:1.

Юнацька збірна України ще жодного разу в своїй історії не доходила до чвертьфінальної стадії чемпіонатів світу. Цього разу такої позначки досягнуто, і цілком можливо, що це ще не кінець. Тепер наступний суперник "синьо-жовтих" - збірна Колумбії, яка у серії післяматчевих пенальті обіграла Нову Зеландію.

Панамська команда, таке враження, стала найлегшим суперником для молодих українців на польському Мундіалі. Навіть Катар на груповій стадії завдав більше проблем, ніж Панама. Бо вже з перших хвилин українські футболісти окреслили перевагу, а до перерви вдалося забити відразу три голи. Таким чином підопічні Олександра Петракова фактично декласували опонентів.

На другий тайм панамці налаштувалися і відразу спробували запресингувати українців. І це частково вдалося. Якщо першу небезпечну спробу воротар "Реала" нівелював кулаками, то відразу ж у наступній атаці, Волкер обіграв у штрафному майданчику Безкоровайного - 3:1.

Проте більшого українці латиноамериканцям не дозволили. Гра повернулася в русло, яке було потрібне українській команді. А крапку в зустрічі поставив "динамівець" Булеца, який опинився у потрібному місці в потрібний час - 4:1.

Цікаво, що саме стільки ударів - 4 проти 1-го - обидві команди завдали в рамку воріт. У решти випадках - "стріляли в молоко". Однак в українців таких спроб виявилося більше.

Он-лайн сьогоднішнього матчу виглядає таким чином.

Матч завершився розгромною й історичною перемогою України над Панамою - 4:1!

83 хв. - Го-о-ол! 4:1! Дришлюк пробивав у ворота Панами, але вийшов пас на Булецу, який майстерно та холоднокровно спрямував м'яч у кут воріт суперників.

68 хв. - Булеца прострілом із лівого флангу вивів на ударну позицію все того ж Кащука, але удар не вийшов - явно вище воріт.

64 хв. - Кащук, який не так давно з'явився на полі, після хорошого паса від Коноплі у ворота не влучив - а було небезпечно.

50 хв. - 3:1. Безкоровайний програв позиційну боротьбу Волкеру у власному штрафному майданчику, і Панама відквитала один гол.

49 хв. - Вперше за матч серйозно у грі український воротар Лунін - кулаками відбиває м'яч подалі після небезпечного прострілу панамців.

Розпочався другий тайм

А так виглядає статистика на користь України після першого тайму матчу.

Перший тайм закінчився

45+1 хв. - Го-о-ол! 3:0! Знову зіграв дует Конопля Сікан. Перший прострілив із правого флангу, інший - випередив і захисника і воротаря.

44 хв. - Корнієнко ледь не потроїв рахунок, але після швидкої атаки українців пробив поруч із дальньої стійкою.

40 хв. - Го-о-ол! 2:0! Після кутвого у виконанні Булеци Сікан головою переправив м'яч поближче до лінії воріт, воротар панамської команди зіграв невпевнено, перевівши м'яч кулаками у поперечку, а на добиванні першим опинився наш захисник Попов, який спокійно переправив м'яч у сітку.

28 хв. - Швидка контратака українців: простріл від Корнієнка - Цитаїшвілі пробив в один дотик над "дев'яткою".

23 хв. - Го-о-ол! Сікан скористався чудовою передачею від Коноплі і пробив більярдним ударом у дальній кут воріт збірної Панами. Таким чином уродженець Житомира, вихованець "Карпат", а тепер гравець "Маріуполя" забив свій другий гол на турнірі.

18 хв. - Цитаїшвілі не влучив у м'яч під час спроби пробити в падінні через себе, м'яч відлетів до Коноплі, який вистрелив вище воріт.

14 хв. - Сікан пробив голвою після флангового навісу - у рамку воріт не влучив.

7 хв. - Лише в останній момент панамець Бенітес вибив м'яч із-під ніг Коноплі, який готувався завдати вирішального удару.

Матч розпочався

18:05 - А поки до початку сьогоднішньої гри залишилося вже менше півгодини, згадаймо попередній матч "синьо-жовтих" - з Нігерією (1:1).

17:30 - Головний тренер збірної України виставив на важливу гру стадії плей-оф такий склад українських футболістів

Матч відбудеться сьогодні в польському місті Тихи (початок — о 18.30 за київським часом). Ось як виглядає стадіон, на якому гратимуть Україна та Панама.

У груповому раунді чемпіонату світу після перемог над США (2:1), Катаром (1:0) і нічиєї з Нігерією (1:1) підопічні Олександра Петракова посіли перше місце у своєму квартеті.