ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Війна посеред війни: Чому "Родичі" з "Динамо" зупинили фанатське перемир'я

Напередодні біля НСК "Олімпійський" після поєдинку "Динамо" - " Зірка" (3:0) ультрас киян "Родичі" та одеська "Сегедка" влаштували махач

 

Depo.
12 серпня 2017 12:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляв Depo.Сектор, бійка тривала до п'яти хвилин. Потім фанатів розігнала поліція.

В оприлюднених позиціях, представники ультрас "міряються" перемогою "хто кого". Висловлюють претензії щодо місця "махачу", хто кого погнав і того кому "допомогли" поліцейські.

Цьогo тижня "Родичі" припинили фанатське перемир'я, про яке всі українські ультрас домовилися ще три роки тому - через війну. "Родичі" вирішили оголосити війну одеситам, які, за словами киян, продовжують підтримувати дружні відносини з російськими фанатами. Формально мотив - одесити продовжують регулярно спілкуватись з фанатами московського "Спартака" і "Родичі" не хочуть цього терпіти.

Чи варто було "Родичам" з "Динамо" зупиняти перемир'я? Родичів вже засудили більшість представників українських ультрас. Мовляв, фанатські бійки зупинили через українсько-російську війну. А оскільки бойові дії тривають і наші хлопці, серед яких чимало представників ультрас, і надалі гинуть на Донбасі, то потрібно бути згуртованими. Тому і фанати в своїй більшості тут одностайні.

Що ж до "кузьми", то для них вчорашні події в центрі столиці і взагалі стали шоком. Оди, які вони співали ультрасам, які в авангарді захищали країну в останні три роки, миттєво відійшли в забуття. Зараз інакше, як "дикунами" їх не називають. Але окрім усього є ще одне важливе питання. Кому вигідна така картина побоїща в серці столиці України? Відповідь очевидна. Як і те, що, мабуть, "Родичам" з відкопуванням "сокири війни" потрібно було зачекати.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор