В "Чорноморці" відреагували на витівку фанатів з "гітлерівською символікою"

"Чорноморець" опублікував заяву, пов'язану з тим, що вболівальники вивісили свастику на матчі з "Олімпіком"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Чорноморця".

Керівництво одеського клубу жорстко відреагувало на інцидент зі свастикою.

"Змушені констатувати, що, після досить значної перерви, на стадіоні "Чорноморець" під час матчу з "Олімпіком" була зроблена спроба пронести на арену і розмістити на трибуні банер із зображенням на ньому фашистської символіки.

Впевнені, що такі дії не могли зробити справжні вболівальники "Чорноморця" і справжні одесити. Наш клуб і наше місто ніколи не мирилися з будь-якими проявами нацизму і радикального націоналізму. Одеса - інтернаціональний мегаполіс з багатовіковими традиціями толерантного ставлення між різними народами і людьми всіх віросповідань.

Спроба провокаційними способами загострити ситуацію, внести невластивий жителям Південної Пальміри дух агресії і ненависті в нашу дійсність була відвернена діями співробітників охорони стадіону "Чорноморець".

Закликаємо всіх, в тому числі і активних фанів, виявляти нетерпимість до подібних вилазок окремих неадекватних особистостей. Не провокуйте стюардів і охорону на конфлікт, не створюйте напруженість. Забороненій символіці не місце на нашому стадіоні, в нашому місті", - написано в заяві.

Читайте також: Фани "Чорноморця" вивісили "гітлерівську символіку" на матчі з "Олімпіком" (ФОТО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #УПЛ