Як Ребров довів, що "Динамо" – це не тільки Ярмоленко

Київське "Динамо" виграло другий матч за один тиждень, граючи при цьому кожного разу в дуже експериментальному складі
Depo.
29 жовтня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua
Як Ребров довів, що "Динамо" – це не тільки Ярмоленко
Як Ребров довів, що "Динамо" – це не тільки Ярмоленко

Робити висновки по одному матчу – справа невдячна, робити висновки по матчу проти такого суперника як нинішні "Карпати" – взагалі маячня, але якщо взяти за предмет аналізу весь тижневий цикл, який прожило київське "Динамо", один висновок можна зробити точно – Сергій Ребров серйозно взявся за кадрові зміни в стані киян. І ця діяльність головного тренера змусила дійти приємного для вболівальників команди висновку – виявляється, в клубі є чимало гравців, які дозволяють тренерському штабу експериментувати. І головне – давайте згадаємо, скільки разів за цей тиждень серйозно згадували про відсутність Андрія Ярмоленка?

Як Ребров довів, що "Динамо" – це не тільки Ярмоленко - фото 1

Можливо, двічі. Перший – коли стали відомі склади на матч кубку проти "Зорі", другий – коли Ребров після того матчу повідомив подробиці стану здоров'я Андрія. Але звичного за попередніми сезонами "скиглення" про те, що "без Ярмоленка Динамо – це зовсім інша команда", ми не чули. І якщо хтось казав про "зовсім іншу команду", то більше в позитивному сенсі порівняння.

"Динамо" не просто показало, що може грати без звичного лідера, але і довело, що молодь здатна "посунути" і інших "старожилів". Порівняйте хоча б склади на матч проти "Зорі" і матч проти "Карпат"!

Склад на "Зорю"

Як Ребров довів, що "Динамо" – це не тільки Ярмоленко - фото 2

Склад на "Карпати"

Як Ребров довів, що "Динамо" – це не тільки Ярмоленко - фото 3

Тільки обрані зберегли прописку в "старті", а в іншому це були два різних "Динамо", і що приємно – і те, і інше виглядало досить непогано. Хоча в випадку №2 все ж варто робити ремарку щодо стану суперника – "Карпати" зараз такі погані, що навіть слів підібрати важко. Але навіть таким поганим "Карпатам" треба було заштовхати чотири голи, і "Динамо" з завданням впоралося. При цьому зберігши сили багатьох гравців основи на матч Ліги чемпіонів.

Ребров прийняв дуже правильне рішення – після "зимового матчу" на кубок з "Зорею", який тривав 120 з гаком хвилин, виставляти вже через кілька днів на гру чемпіонату тих же Гонсалеса та Мораеса, у яких головна умова якісної гри – свіжість, було безглуздо. Тому Ребров знову вдався до кадрових експериментів і дублери гравців основи знову не підвели. А двоє з них ще і голи забили – Бєсєдін та Оріховський тепер вже офіційно вписали свої прізвища в літопис "Динамо", і хочеться вірити в те, що це лише їх перші славні рядки.

Як Ребров довів, що "Динамо" – це не тільки Ярмоленко - фото 4

Дуже цікаво тепер буде подивитися на склад киян проти "Бенфіки". Зрозуміло, що там варто чекати Дерліса і Мораеса, але в іншому навіть важко спрогнозувати, до яких сюрпризів від Реброва можна готуватися. І на флангах захисту, і у опорній зоні, і на флангах атаки нас можуть очікувати несподіванки, і найголовніше – сюрпризи будуть чекати і на португальців, що дасть "Динамо" деяку перевагу. Адже на початку групового турніру Ліги чемпіонів всі суперники киян, готуючись до матчів з "Динамо" в першу чергу розробляли план по нейтралізації Андрія Ярмоленка, а тепер можуть пошматувати свої конспекти з тактикою, адже київська команда – велика загадка навіть для самої себе. Тим цікавіше буде жити в очікування вівторка.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор