ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як націоналізація "Приватбанку" змінить долю київського "Динамо"

Націоналізація найбільшого банку країни – "Приватбанку", може суттєво вплинути на майбутнє київського "Динамо"
Depo.
25 грудня 2016 09:00
ФОТО: depo.ua
Як націоналізація "Приватбанку" змінить долю київського "Динамо"
Як націоналізація "Приватбанку" змінить долю київського "Динамо"

Вчора у ЗМІ з'явилася інформація про те, що брати Григорій і Ігор Суркіси постраждали від примусового списання депозитів "Приватбанку", які НБУ класифікував як вклади пов'язаних осіб. Сума втрат Суркісів, за даними джерела, перевищила $200 млн і з урахуванням внутрішньоукраїнських вкладень може досягати майже $300 млн. А це близько 8 млрд грн. Неважко зробити висновок, що вищевказані події прямо вплинуть на долю футбольного дітища Суркісів – київського "Динамо". Наскільки сильно постраждає клуб – питання, відповідь на яке дасть час, але вже зараз можна зробити декілька припущень щодо майбутнього киян, виокремивши основні зміни.

Як націоналізація "Приватбанку" змінить долю київського "Динамо" - фото 1

Команда орієнтуватиметься на молодих виконавців і власних вихованців. Власне, стратегія більшої довіри юним "динамівцям" вже оголошена, і дуже вдало фінансова криза клубу співпала з чудовим виступом "Динамо" U-19 в Юнацькій лізі УЄФА. Але тепер, якщо вірити ЗМІ і інформації про величезні втрати Суркісів, у керівників клубу може просто не залишитись іншого вибору, аніж дотримуватися нового курсу, орієнтованого на молодь, якій не треба платити величезні зарплати.

Команда відмовиться від легіонерів. Вчора стало відомо, що клуб залишили Жуніор Ахіссан і Седрік Гогуа, з якими в "Динамо" вирішили не підписувати трудові угоди. Це можна вважати доказом того, що в київському клубі не бажають витрачати гроші на зарплати легіонерів, навіть якщо ті не дуже "дорогі".

Як націоналізація "Приватбанку" змінить долю київського "Динамо" - фото 2

"Динамо" змушене буде розпрощатися з найціннішими гравцями. Немає сенсу утримувати футболістів з великими зарплатами, коли є молоді і талановиті виконавці, а грошей в бюджеті обмаль. А тому Віда, Антунеш, Хачеріді, Мораес, скоріше за все, отримають повну свободу дій, у випадку, якщо по ним надійде вигідна пропозиція. І навіть Ярмоленко отримає шанс піти з "Динамо". Не взимку, так наступним літом. Може, він і сам вже не дуже хоче в топ-чемпіонат Європи, але тепер ситуація складається так, що його зарплату в "Динамо" можуть просто не потягнути.

Як націоналізація "Приватбанку" змінить долю київського "Динамо" - фото 3

Ребров залишиться працювати в команді. Якщо раніше чутки про відставку Сергія Станіславовича мали під собою турнірні підстави, то зараз, якщо інформація про величезні втрати Суркісів виявиться правдою, то очевидно, що в "Динамо" не буде грошей на запрошення нового фахівця з іменем, та і забезпечити того новими якісними кадрами клуб не зможе. Запрошувати когось гіршого за Реброва теж не раціонально. Отже нинішній тренер отримає можливість продовжувати працювати з командою, до того ж, він чудово знає можливості "динамівської" молоді, а от новому тренеру ще б довелося знайомитися з ситуацією з нуля.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор