Як арбітри тікали від роздратованих фанатів у Чернівцях (ВІДЕО)

Після матчу Другої ліги між "Буковиною" та "Агробізнесом" на поле вибігли фанати господарів поля, які намагалися наздогнати суддів

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Причиною таких агресивних дій фанатів стало суддівство матчу, яке на думку вболівальників було упередженим. Суддівська бригада на чолі з Олексієм Деревинським під час матчу прийняла низку рішень на користь гостей, а потім команди переграли замість 5-ти хвилин 9, і на 8-й доданій хвилині до другого тайму був призначений пенальті, в результаті якого "Агробізнес" зміг вирвати перемогу (1:2).

Ось, що відбулося після фінального свистка.

Після скандальної перемоги "Агробізнес" продовжує лідирувати в турнірній таблиці групи А у Другій лізі, маючи в активі 42 очки. "Буковина", в свою чергу, розташовується на 6-му рядку з 14 очками.